Hispania oznámila druhého pilota - Liuzzi má opět práci

9. března 2011 v 16:27 | f1news |  ✮ ZPRÁVY

Zpráva není velkým překvapením, Liuzzi byl od počátku jedním z hlavních kandidátů na závodní sedačku, s Hispanií letos také testoval.

"Jsem opravdu šťastný, že jsem podepsal tuto smlouvu s Hispania Racing. Nikdy jsem neztratil naději na to, že budu ve Formuli 1, protože jsem věděl, že mám zkušenosti a ty správné vlastnosti pro mladý a ambiciózní tým. Čelím nové výzvě a to mě vzrušuje," popisuje znovu zaměstnaný Liuzzi.
"Čeká mě také spousta tvrdé práce při vedení Hispanie vývojem našeho nového vozu. Jsem velmi vděčný Josému Ramonovi Carabantovi a Colinu Kollesovi za to, že mi dali takovou příležitost," dodává pilot.

Jeho nový šéf Colin Kolles uvádí: "Znám Tonia již mnoho let, protože se mnou závodil v nižších kategoriích. Je velmi profesionálním pilotem, který přinese týmu spoustu užitku. Jsem přesvědčen o jeho schopnostech, které nám pomohou rozvinout vůz i jeho rychlost.
Již to v minulosti prokázal, když velmi přispěl k rozvoji auta a jeho posunu vpřed startovním roštem. Měl jsem to potěšení s ním pracovat a jsem velmi rád a hrdý na to, že bude závodit s týmem Hispania Racing."
Hispania nový vůz v Barceloně představí až v pátek ve 13 hod, poté jej začne testovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama