Mercedes dnes nasadí nové díly - podle Brawna splní očekávání

11. března 2011 v 13:24 | f1news |  ✮ ZPRÁVY
Nové díly Mercedesu
Stáj nasadí nové přední křídlo, přepracované brzdové kanálky a vylepšené deflektory - všechny tyto díly podávaly v tunelu, kde je Mercedes testoval na voze plné velikosti, velmi dobré výsledky. Do Barcelony dorazily včera večer a dnes je poprvé bude na dráze vyhodnocovat Michael Schumacher. V uplynulých dvou dnech již vyzkoušeli upravené výfuky, novou podlahu a bočnicové panely.

"Auto dělá to, přesně to, co očekáváme, týká se to časů na kolo a výkonnosti aerodynamiky. Nikdy však nevíte, čeho dosáhli ostatní. Víte akorát, jak to jde vám, že se auto chová a podává přesně takový výkon, jak jste očekávali," uvádí Ross Brawn.
"Sledujeme čísla v aerodynamickém tunelu a to, co vidíme, je to, co očekáváme. Když navrhujete vůz, pracujete izolovaně, ale nevíte, jak na tom bude mezi ostatními vozy, až vyjedou. Ale auto je tam, kde jsme čekali," dodává.
schumi
Srovnání s konkurencí
Jak je na tom konkurence? "Uděláte si obrázek a vzhledem k tomu, že jsem měl to štěstí být několik let měřítkem pro ostatní týmy a v jiných letech jsme naopak stahovali soupeře, vím, že když jste pro ostatní měřítkem, postupujete o něco opatrněji. Nechcete zkazit to, co máte.
Když nejste tím referenčním bodem pro ostatní, pracujete tvrdě a možná i odvážněji a agresivněji, proto to není celou dobu stejné. Proto tým, který dominuje, není na špici věčně - kvůli přirozenému konzervatismu. Když se však snažíte ostatní dostihnout, někdy je předstihnete. A to je součástí fantastické věci našeho byznysu.
Red Bull je letos samozřejmě v silné pozici a je tím, kdo podle mě bude referenčním bodem pro ostatní na počátku sezóny - tedy tím, koho musíme v závodech porážet. Takhle to tedy vidím, ale nemyslím si, že bychom na to neměli, věci se v F1 mění docela rychle.
"Závodění bude navíc docela fascinující s těmi pneumatikami a dalšími novými faktory - nastavováním zadní klapky, KERSem, se všemi těmi novinkami. Takže to nemusí být nejrychlejší auto, které vyhraje první závody," popisuje Brawn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája :D Pája :D | Web | 11. března 2011 v 20:37 | Reagovat

Ahoj,prosím hlásneš pro mě?

Kde: http://weasley-guys.blog.cz/1103/sonh-7-kolo
Pro: Pája :D - Bonnie Wright

Děkuju moc,ráda oplatím ;)

Omlouvám se za reklamu :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama