Webber: V Red Bullu to už doklepu, letos ale ještě končit nehodlám

6. března 2011 v 18:47 |  ✮ ZPRÁVY
V minulém roce se vyostřily jeho vztahy s týmovým kolegou Sebastianem Vettelem, o němž se domníval, že ho tým upřednostňuje. Situace se uklidnila a Australan se domnívá, že s Red Bullem zůstane ve spojení až do konce své aktivní kariéry.

"Věřím, že jo," odpovídá Australan na dotaz F1 Racing, zda si dokáže představit své setrvání u Red Bullu až do konce. "Chci pokračovat. Každý pilot si to přeje - závodit na čele a potloukat se s těmi uličníky... týden co týden."
"Závodit s nimi je velmi uspokojující a obšťastňující. Občas z toho samozřejmě máte nervy. Zažívají to všichni v pit lane. Lhali by vám, pokud by tvrdili, že ne. To je to, co vás dostává z postele. Tím musí každý soutěžící projít, to je to, co máte rádi," pokračuje zkušený pilot Red Bullu.
webber
Webber při testech v Barceloně
Frustrace z loňské sezóny už hodil za hlavu: "Uvnitř týmu jsme loni zažili i nějaký ten protivítr, mít však dva piloty, kteří dokázali to, co my v loňském roce, je jedinečnou situací. Jeden z nich nemusel očekávat - neočekával, že bude v takové situaci."
"Doufám, že budu moci pokračovat v tvrdé práci pro Red Bull. Vědí o mé pověsti - že když něco dělám, dělám to vždy co nejlépe dle svých schopností. A vědí, že takto to budu dělat znovu," dodává Webber.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama