Glock prodlužuje smlouvu s Virginem až do konce roku 2014

24. července 2011 v 17:39 | f1news |  ✮ ZPRÁVY
Glock v úvodu sezóny přitom neskrýval frustrace z nedostatku pokroku, protože jeho tým se stále potácí na samém konci startovního pole. Poslední změny včetně uzavření technické spolupráce s McLarenem ho však přiměly k dlouhodobému úvazku.
Přesto je tak trochu překvapením, že se uvázal na konci července, protože na konci roku by se mohly objevit příležitosti i jinde.

"Posledních 18 měsíců závodění bylo dost náročných, byť jsme to čekali. Jako pilot jsem věděl, že v poli budu muset udělat několik kroků zpět, abych se pak mohl znovu posouvat dopředu. Nyní, když jsme společně okusili těžké časy, nemůžu se dočkat začátku dobrých časů s týmem. Vím, že přicházejí," doufá Glock.

"Pozoruji obrovskou víru v Marussii, tvrdou práci a odhodlanost uvnitř celého týmu. S dalšími kroky, které jsme podnikli - technické partnerství s McLarenem a stmelováním celého týmu, věřím, že můžeme společně dosáhnout našich cílů."
Tento rok jsme dokázali, že dokážeme postavit spolehlivé auto, a se zdroji, které nyní máme, bychom měli být schopni tento vysoce výkonný vůz dále zrychlit. Pak to bude o postupných, ale významných krocích kupředu," dodává Němec.
O Jeromem D'Ambrosiovi se tým nezmiňuje, ačkoliv Belgičan včera před svými domácími novináři uvedl, že u Virginu zůstane. Jeho kariéru sponzoruje skupina Genii, majitel týmu Lotus Renault GP.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama